Проект ГО “Включення” серед 20-ти кращих проектів України

Серед 143-ох представлених на розгляд проектів, члени комісії шляхом рейтингового оцінювання виокремили 50 кращих проектів, які отримають фінансування для їх реалізації.
Проект розроблений членами ГО “Включення” отримав високе 19-те місце.

Забезпеченням технічними засобами реабілітації відтепер займається Фонд соцзахисту інвалідів

Уряд 2 червня 2021 року прийняв постанову яка врегульовує організаційні питання стосовно надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

Фонд соціального захисту інвалідів провів відкритий захист конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю

Представники ГО “Включення” разом з ГО “Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України” презентували проект «Доступний ринок праці. Інклюзивність перевага сучасного бізнесу».

Мінсоцполітики ініціює початок діалогу з бізнесом щодо створення сприятливих умов для працевлаштування людей з інвалідністю

До участі у опитуванні, що пройде з 17 по 27 травня, запрошуються соціально небайдужі підприємці та організації громадян, які мають бачення реалізації практик щодо інклюзивного та безбар’єрного доступу до працевлаштування людей з інвалідністю.

Об’єднуємо потребу роботодавців у кадрах та пропозицію у вигляді осіб з інвалідністю, які працюють тільки віддалено

Ми створюємо закритий цикл підготовки фахівців та адаптації умов праці для виконання роботи віддалено. Поєднання цих двох чинників створює передумови для подальшого масштабування та поширення успішного досвіду співпраці підприємців та людей з інвалідністю.

Зверніть увагу: з 12 лютого 2021 року оновлено форму Звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю

З 12 лютого 2021 року набрали чинності зміни до Звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ та Інструкції щодо його заповнення. Територіальні відділення Фонду приймають Звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2020 рік, за формою №10-ПОІ, з врахуванням цих змін.

Підприємство громадської організації осіб з інвалідністю “Включення” надає послуги з обробки інформації

Робота з інформацією сьогодні відвойовує все більшу частку вартості продуктів чи послуг, які надає бізнес. Тому більшість процесів, дякуючи сучасним технологіям, автоматизовано. Проте, є великий сегмент робіт, які неможливо виконати без участі людини.

До 1 березня слід подати звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

До уваги підприємців, які використовують найману працю. Інформуємо про необхідність подання звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю.

Увага! Звіти надаються тільки в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень Фонду соціального захисту інвалідів або надсилаються рекомендованим листом.

Замовити деталі до авто – швидко, вигідно і соціально відповідально

Вже близько року  в Черкасах функціонує програма професійної адаптації для осіб з інвалідністю. Ідея ініційована ГО “Включення” була підтримана підприємцями та представниками Фонду соціального захисту інвалідів. Члени громадської організації навчають осіб, як мають обмеження у доступі до робочого місця,  підбирати …

Слухачі online-курсу отримали сертифікати

Слухачі online-курсу «Основи підбору автозапчастин до легкових автомобілів» отримали сертифікати. Впродовж випробувального терміну на новому робочому місці, фахівці ГО “Включення” будуть надавати консультаційний та інформаційний супровід для працевлаштованих випускників.