Фонд соціального захисту інвалідів провів відкритий захист конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю

У Фонді соціального захисту інвалідів відбувся відкритий захист 143 конкурсних пропозицій (проектів) представлених 68 громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю.

На відкритому захисті конкурсних пропозицій в режимі он-лайн були присутні представники громадськості, засобів масової інформації та органів влади. Під час захисту програм (проектів, заходів) членами конкурсної комісії ставилися питання та обговорювалися конкурсні пропозиції для подальшого індивідуального оцінювання на ІІІ-му етапі проведення конкурсу.

Представники ГО “Включення” разом з ГО “Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з  інвалідністю України” презентували проект «Доступний ринок праці. Інклюзивність перевага сучасного бізнесу». Пріоритетними завданнями розробленого проекту є сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації права на працю на рівні з іншими; інформування суспільства щодо розв’язання проблем осіб з інвалідністю у державі та формування позитивного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю. 

Відкритий захист конкурсних пропозицій

Подальшу інформацію щодо проведення конкурсу буде розміщено на офіційному веб-сайті Фонду  в рубриці «Конкурс-2021».