disabled-man-headphones-communicate-via-tablet

Історія створення ГО “Включення”

“Включення”, як ідею, сформував на початку 2019 року черкаський підприємець Андрій Пономаренко. Спочатку проект мав назву “VegaAuto education” і був реалізований у вигляді навчального online-курсу професії “Фахівець підбору номерів деталей до легкових автомобілів”. 

В процесі втілення ідеї в життя, стало зрозуміло, що концепція проекту, а саме online-навчання з подальшим дистанційним виконанням робочих процесів оптимально підходить під потреби людей з інвалідністю та людей, що мають проблеми з доступом до робочого місця.

Тому було вирішено переформатувати  “VegaAuto education” для залучення до реального ринку праці людей, які у зв’язку з інвалідністю мають певні обмеження у пересуванні та доступі до робочого місця. Саме так виникла ідея створення абсолютно нового, самостійного проекту-ідеї з назвою “Включення”.

Сама назва передає зміст нашої основної діяльності. Популярне слово “інклюзія” у прямому  перекладі означає “включення” –   включення тих, хто має якісь певні обмеження у доступі до спільних процесів у яких живе суспільство. Саме це стало нашим пріоритетом. 


В грудні 2019 року нам вдалось реалізувати ідею проекту “Включення”. Ми сформували самодостатній алгоритм роботи, що  зруйнував бар’єр між працівниками і роботодавцями, розробили програму навчання  для виконання роботи, створили зручний процес  роботи для людей які потребують особливих умов праці.