Слухачі online-курсу отримали сертифікати

Слухачі online-курсу  «Основи підбору автозапчастин до легкових автомобілів» отримали сертифікати про здобуття базового рівня кваліфікації та рекомендаційні листи для працевлаштування. Кращі випускники курсу отримали можливість одразу працевлаштуватись на одному з підприємств партнері

– Ми постійно розвиваємось. Перший випуск, допоміг нам удосконалити навчальну програму, а для другого випуску ми додаємо послугу супроводу на робочому місці протягом дії випробувального терміну. Ми даємо теорію і навчаємо практичних навичок роботи з програмами пошуку номерів автозапчастин, але треба пам’ятати, що це базис. Працевлаштований працівник має адаптувати отримані знання до нових для нього умов праці і часто цей процес є складнішим ніж навчання. Тому ми вирішили допомогти нашим кращим випускникам і організували додаткову послугу – супровід протягом випробувального терміну. Все це допомагає втілити нашу мету – залучити людей з інвалідністю до реального ринку праці – говорить засновник ГО “Включення”, Андрій Пономаренко.

Впродовж випробувального терміну на новому робочому місці, фахівці ГО “Включення” будуть надавати консультаційний та інформаційний супровід для працевлаштованих випускників.