Замовити деталі до авто – швидко, вигідно і соціально відповідально

Вже близько року  в Черкасах функціонує програма професійної адаптації для осіб з інвалідністю. Ідея ініційована ГО “Включення” була підтримана підприємцями та представниками Фонду соціального захисту інвалідів.

Члени громадської організації навчають осіб, як мають обмеження у доступі до робочого місця,  підбирати у оригинальных-дилерських програмах каталогові номера автозапчастин, переважно навчання проходять люди з інвалідністю-візочники. 

В кінці січня цього року завершив свою перепідготовку другий “випуск” слухачів курсу організованого ГО “Включення”. Десять осіб успішно завершили навчання, отримали сертифікати та рекомендаційні листи для працевлаштування. Двоє кращих випускників проходять випробувальний період у компанії Vegaauto.

Робота з підбору запчастин у компанії Vegaauto дозволяє обслуговувати клієнтів віддалено, в комфортних умовах , при цьому не втрачаючи якості сервісу.

– Після того, як я, завершив навчання на курсі, мені запропонували роботу. Я одразу погодився і вже вже два тижні працюю. Зараз я повноцінно працюю. Спочатку вагався, адже важко забезпечити стабільним навантаженням віддаленого працівника, а працівника “практиканта” ще складніше. Але керівництво компанії Vegaauto змогло сформувати умови для того щоб я мав повноцінну зайнятість, а разом з тим і заробітну плату. Треба, дякувати хлопцям з “Включення”, вони оперативно допомагають вирішити проблеми з адаптацією до нових умов праці. Супровід на період випробувального терміну працює відмінно – говорить випускник online-курсу  «Основи підбору автозапчастин до легкових автомобілів», Олег Кончатний. 

Випускники курсу перепідготовки підбирають автозапчастини в дилерських каталогах і наповнюють базу автозапчастин клієнтів Vegaauto. Після замовлення будь якої  деталі клієнт отримує безкоштовно список з 19 позицій підібраних деталей для ТО свого автомобіля. Всі запчастини підібрані в офіційних дилерських програмах, що виключає можливість помилки. Список підібраних деталей завжди доступний online в особистому кабінеті клієнта або в пошуку по VIN коду авто.  Коли виникне необхідність проходити наступне ТО клієнту не треба витрачати час на пошук запчастин до свого автомобіля, вони вже знайдені. 

Підтримати проект можна замовивши товари у наших підприємців партнерів.
Замовляйте деталі до авто на сайті https://vegaauto.org/ або за телефоном +38 (067) 473-18-18